2016 Gelinlik Modelleri

Beklediğiniz teklif geldi. Ve düğün telaşınız başladı. Düğün hazırlıkları eğlenceli olduğu kadar yorucu ve stresli de geçebilir. Özellikle gelinlik seçimi hem geline hem de çevresindekilere zor anlar yaşatabilir.  Tatlı bir anı olarak hafızanızda yer alması gereken düğüne hazırlık sürecini gergin geçirmemek sizin elinizde. Hayallerinizdeki gelinliği aramaya ne kadar erken başlarsanız onu bulma şansınız o kadar artar. İçinde kendinizi en güzel ve en rahat hissedeceğiniz gelinlik modellerimize bakmadan kararınızı vermeyin. Weddies bünyesindeki Justin Alexander ve Enzoani markaları ile siz gelinleri o büyük güne en iyi şekilde hazırlamayı vaat ediyor.

Renkli Gelinlikler
Alışılmışın dışında, fark yaratan bir gelin olmak istiyorsanız renkli gelinlik seçeneğini düşünebilirsiniz. Enzoani ve Justin Alexander 2016 gelinlik koleksiyonlarında renkli gelinliklere bolca yer veriyor. Size yakışacak ve kendinizi iyi hissedeceğiniz renkli bir gelinlikle çarpıcı bir gelin olabilirsiniz. Yenilikçi gelinlerin tercihi olabilecek modellerde ön plana çıkan renkler ise; fildişi, şampanya, açık altın sarısı ve kum rengi tonları. Klasik gelinlik rengi olan beyazdan çokta uzaklaşamayan gelinler kırık beyaz tonlarını da düşünebilir.

BT16-12_Fro

Fildişi rengin kullanıldığı Enzoani BT16-12 modeli özellikle romantik gelinlerin tercihi. Yumuşak tülden eteğin yanı sıra kullanılan çiçek detayları romantik bir gelinlik ortaya çıkarıyor. Dekoltede yer alan tül detayı ise 2016 yılı gelinlik modellerinde en çok kullanılan detaylar arasında yer alıyor.

BT16-22_Fro

Uzun kuyruklu A-kesim Enzoani BT16-22 modelinde fildişi renk tercih edilmiş. Gipür dantel işlemeler ile göğüs kısmına vurgu yapılan bu modelle sofistike bir gelin olabilirsiniz. İnce kemer detayı ise sade gelinliğe hareketlilik katıyor.

8790_açıkaltın

Justin Alexander 8790 modeli, kat kat organze eteği ve straplez kesim boncuk işleme detayları ile kusursuza yakın bir görüntü çiziyor. Altın tonlarının yanı sıra fildişi ve beyaz renk seçenekleri de bulunuyor. Bu model özellikle gösterişten kaçınmayan gelinlerin tercihi olacak. Bu gelinlik modellerinde renkli bir gelin çiçeği tercih ederek fark yaratabilirsiniz.

Dantel Detayları
2016 gelinlik modellerinde özellikle yaka ve kollarda kullanılan dantel detayları cesur diyebileceğimiz ölçüde öne çıkıyor. Yaka kısmında dantel işlemelerin kullanılması dikkati oraya çekerek beli ince göstereceği için armut tipi vücuda sahip gelinler bu modelleri tercih edebilir. Vücut tipinize en uygun modeli seçmenizde Nişantaşı ve Bostancı mağazalarımızda danışmanlarımız yardımcı olacaktır. Vücut tipinize en uygun gelinlik tercihi ile düğününüzde hem rahat hem de büyüleyici olabilirsiniz.

JA-8768

Justin Alexander’ın 8768 modelinde şifon-dantel uyumu dikkat çekiyor.  Omuz ve kolda yoğunlaşan dantel detaylar kadife düğmelerle tamamlanmış. Özellikle ilkbahar ve kış mevsimlerinde tercih edilebilen kollu gelinlik modelleri size çok şık bir hava katacak.

BT16-31_Bac

Etek uçlarında belirginleşen fildişi renkli  Enzoani BT16-31 modeli, A-kesim eteğindeki danteller ile sofistike bir gelin imajı çiziyor. Topuz saç modelleri yerine sırt dekoltesine dökülen bukleli modeller tercih edilerek doğal ve farklı bir hava yakalanabilir.

Inaru_Bac

Enzoani INARU modeli, sırt detayıyla dikkat çekiyor. Dantel işlemeler ve  inci düğmelerle romantik bir gelin görüntüsü ortaya çıkıyor. Toplu saç modelleri tercih edilerek sırt dekoltesinin kapatılmamasına dikkat edilmeli. Detaylara önem veren sadelikten yana gelinlerin tercihi olan dantel gelinlik ince hatlı gelinlerin üzerinde adeta kusursuzluğun resmini çiziyor.

Uzun kuyruklarda kullanılan dantel detaylar ya da renkli gelinlikler ile düğününüzde göz kamaştırabilirsiniz. Önemli olan seçtiğiniz gelinliğin içinde kendinizi güzel hissetmeniz ve aynaya baktığınızda görüntünüzden memnun olmanız. 2016 gelinlik modellerinde size en çok yakışacak, kendinizi en rahat hissedeceğiniz gelinliği bulabilmeniz ve düğününüzde göz kamaştırmanız için Weddies olarak yanınızdayız.

 

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Yorum yapın!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir