Renkli Gelinlik Modelleri

Yakın zamanda Monaco Prensi Pierre Casiraghi ile evlenerek prenses unvanı alan Beatrice Borromeo farklı ve hatta cesur gelinlik tercihi ile dikkat çekti. Prenses ve gelin sözcüklerini duyunca hepimizin aklına bembeyaz, kabarık etekli gelinlikler geliyor. Fakat Borromeo pembe gelinliği ile kalıpların dışına çıkıldığında da güzel, zarif bir görüntü çizilebileceğini kanıtladı.

Kar beyazı gelinlikler gelenekselden vazgeçemeyen gelinler için her zaman önemini koruyacak. Fakat yeniliklere açık belki biraz sıradışı tercih yapabilecek gelinler içinde renkli gelinlikler ile göz kamaştırmak mümkün.

oscar de la renta

Oscar de la Renta toz pembe tonlarında dantel gelinlik modeliyle prenses temasına uygun gelenekselden çok uzaklaşamayan gelinlere hitap ediyor.

vera-wang

Gelinlik denince akla ilk gelen isimlerden Vera Wang gelinliklerde farklı renkleri kullanmaktan çekinmiyor. Rengin yanında modern kesimleriyle de göz kamaştırıyor.

vera-wang-siyah

Wang bu modelinde ise siyah renkle sınırları zorluyor. Ve sıradışı olmaya aday gelinlere ilham veriyor.

john galiano

Gwen Stefani ise  John Galliano imzalı gelinliği ile ikonik gelinler arasına girdi. Gelinlik Londra’da bir müzede sergileniyor.

westwood-gelinlik

Kabarık eteği ve uzun kuyruğuyla prenseslere yakışacak gelinlik modeli Vivienne Westwood’un mor renk tercihi ile sıradışı bir gelin imajı çiziyor.

1 cevap
  1. Duna
    Duna says:

    AYSENUR diyor ki:Her kafadan bir ses cikiyor ama mutlaka gelin olacak kisi son karari vermelidir.Sonucta omur boyu unutulmayacak bir gun olacak ve prenses olan siz olacaksiniz baskalari degil.icinize sinmesi cok cok onemli.

    Cevapla

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir