Sıkça Sorulan Sorular

Hazır modellerin dışında hayalimdeki gelinliğin tasarımını çizdirip, dikimini yaptırabiliyor muyum?

Uzman satış ve tecrübeli terzi kadromuzla, showroomumuzda görebileceğiniz Weddies koleksiyon tasarımlarını kendi vücut ölçünüze göre hazırlayabileceğimiz gibi hayallerinizi süsleyen haute couture gelinlik modelleri için de hizmet vermekteyiz.

Gelinliğimizin satın alınmasından teslim edilmesine kadar nasıl bir süreç izlenecek?

Standart uygulamamız toplam 3 provadır. Ancak, gelinlik üzerinde yapılacak olan tadilat ve/veya işlemeye göre prova sayısı artabilmektedir.

Gelinlik modellerinizi denemek için randevu almak gerekli mi?

Size daha iyi bir hizmet verebilmek ve ön hazırlık yapabilmemiz için internet üzerinden veya telefonla randevu almanızı tavsiye ediyoruz. Randevusuz gelen misafirlerimiz için de mümkün olduğu durumlarda hizmet sunabilmekteyiz. Randevularımız genellikle 1 saat sürmektedir, ancak,ihtiyaç olduğu durumlarda müsaitliğe göre esneklik sağlanmaktadır.

Satın aldığım ürünün teslim süresi nedir?

Standart teslim süremiz, dönemsel olarak değişmek ile birlikte, ortalama 3-4 hafta arasındadır. Ancak stokta veya reyonda bulunan modellerimiz için teslim süremizi 2-4 güne kadar kısaltabilmekteyiz.

Weddies gelinlik modellerini web sitesinden online satın alabilir miyim?

Weddies olarak bu önemli satın alma kararını internetten yapmamanızı tavsiye ediyoruz. Sizi mağazamıza gelip, beğendiğiniz modeli sizin için uzman kadromuzla birlikte seçmeye davet ediyoruz.

Büyük beden gelinlik ve abiye ürün koleksiyonunuzda var mı?

Evet, gelinlik ve abiyede 34-46 beden arası çalışabilmekteyiz. Özellikle houte coutere çalışmalarımızda büyük beden ürünlerimizi sizlerin beğenisine göre hazırlayabiliyoruz

×